SWKS Sztejnert, Winnicka, Kowalczuk, Sosnowska Sp.j. - Warszawa

PL

EN

DE

International Distribution Institute

Olga Sztejnert-Roszak (krajowy ekspert w zakresie dystrybucji oraz agencji) oraz Magdalena Kowalczuk-Szymańska (krajowy ekspert w zakresie franchisingu) reprezentują SWKS
w International Distribution Institute. Są one jedynymi przedstawicielkami tej organizacji w Polsce.

 

International Distribution Institute (IDI) jest stowarzyszeniem założonym w 2004 roku. Członkami IDI są prawnicy, w tym prawnicy wewnętrzni, konsultanci i ludzie biznesu, których łączy zainteresowanie międzynarodowymi aspektami dystrybucji towarów i usług, w szczególności

w zakresie umowy agencyjnej, wyłącznej i selektywnej dystrybucji, umowy franczyzowej czy pośrednictwa.

 

Uczestnictwo w IDI pozwala na wymianę informacji i doświadczeń, które mogą być wykorzystane podczas tworzenia, organizowania i zarządzania sieciami dystrybucji na całym świecie.
Za pośrednictwem dedykowanej strony internetowej członkowie IDI uzyskują m.in. dostęp do wzorów umów z elementami międzynarodowymi, tekstów ustaw, raportów krajowych ekspertów IDI, czy też orzecznictwa wydanego pod prawem europejskim lub prawem poszczególnych krajów.

 

IDI jest organizatorem dorocznych konferencji z udziałem adwokatów i radców prawnych, pochodzących z całego świata, których tematem są aktualne zagadnienia w zakresie dystrybucji, franchisingu, agencji oraz zagadnień pokrewnych tym obszarom. Zarówno doroczna konferencja, jak również indywidualne kontakty pomiędzy członkami IDI, stanowią doskonałą platformę wymiany informacji i doświadczeń.

Kontakt

SWKS Sztejnert, Winnicka,

Kowalczuk, Sosnowska Sp.j.

 

ul. Nowogrodzka 68

02 - 014 Warszawa

Telefon:

+48 22 48 63 099

Fax:

+48 22 48 63 133

Email:         office@swks.com.pl

Formularz

Copyright © 2015 swks.com.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone

All Rights Reserved.

Projekt i wdrożenie: forevermedia.pl