SWKS Sztejnert, Winnicka, Kowalczuk, Sosnowska Sp.j. - Warszawa

PL

EN

DE

Konkurencja

Dziedzina prawa, z którą styka się każdy przedsiębiorca w dobie ciągłego rozwoju wspólnego rynku oraz wdrażania do polskiego ustawodawstwa rozwiązań unijnych. Uważamy prawo konkurencji za jeden z najważniejszych obszarów naszego doradztwa. Także najtrudniejszych ze względu na jego specyfikę i restrykcyjny charakter.

 

Nasza ocena prawna planowanych praktyk i funkcjonujących już umów pod kątem niedozwolonych porozumień ograniczających konkurencję, czy też nadużywania pozycji dominującej zawsze uwzględnia biznesowe potrzeby naszych Klientów. To nasz atut – staramy się znaleźć zgodne
z prawem rozwiązanie na miarę problemów i oczekiwań Klientów.

 

Przeprowadzałyśmy kompleksowe audyty umów i procedur obowiązujących u naszych Klientów
pod kątem zgodności z prawem konkurencji, wskazując konieczne w nich zmiany. Doradzamy również w zakresie kontroli koncentracji.

 

Nasza wiedza i doświadczenie zostały docenione przez International Distribution Institute,
w ramach którego piastujemy funkcje eksperta krajowego na Polskę w zakresie franchisingu
oraz eksperta krajowego na Polskę w zakresie agencji i dystrybucji. Kooperacja w ramach stowarzyszenia, w tym uczestnictwo w dorocznych spotkaniach, pozwalają nam na wymianę doświadczeń z prawnikami z całego świata.

 

Reprezentowałyśmy również naszych Klientów w sprawach dotyczących zwalczania nieuczciwej konkurencji, w szczególności w zakresie naruszenia tajemnicy przedsiębiorstwa, kopiowania produktu oraz rozpowszechniania nieprawdziwych informacji o przedsiębiorcy.

Kontakt

SWKS Sztejnert, Winnicka,

Kowalczuk, Sosnowska Sp.j.

 

ul. Nowogrodzka 68

02 - 014 Warszawa

Telefon:

+48 22 48 63 099

Fax:

+48 22 48 63 133

Email:         office@swks.com.pl

Formularz

Copyright © 2015 swks.com.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone

All Rights Reserved.

Projekt i wdrożenie: forevermedia.pl